تلگرام، روبیکا، سروش و ایتا
تلگرام، روبیکا، سروش و ایتا
ادوایس این امکان را دارد تا در تمامی پیامرسان های شناخته شده تبلیغات شما را منتشر کند
تبلیغات در تلگرام
تبلیغات در تلگرام
تمامی کانال های تلگرامی عرصه تبلیغات شما می توانند باشند
تبلیغات در پیامرسان های ایرانی
تبلیغات در پیامرسان های ایرانی
برای تبلیغات در روبیکا، تبلیغات در سروش و تبلیغات در ایتا می تواند روی ادوایس حساب کنید

تبلیغات در پیامرسان ها

برای تبلیغات گسترده در تلگرام می تونید روی ادوایس حساب کنید. خدمت تبلیغات در تلگرام ادوایس از کیفیت بسیار بالایی برخورداره و برای هر نوع اکشنی میتونید روش حساب کنید. از طرفی برای تبلیغات در روبیکا یا تبلیغات در سروش و یا حتی تبلیغات در ایتا هم میتونید روی ادوایس حساب کنید و تمامی پیامرسان های محبوب رو به کمک ادوایس بستر کمپین خودتون کنید. امکان انتشار تبلیغات در کانال های تلگرامی و سایر پیامرسان ها از جمله خدمات ادوایس هستن که در نهایت کیفیت در اختیار شما قرار میگیرن.

خدمات ما

تمامی پیامرسان ها، از تلگرام گرفته تا روبیکا، سروش و ایتا می توانند بستر انتشار تبلیغات شما باشند

استراتژی تبلیغات در پیامرسان ها

ما شما را کمک می کنیم تا بهترین استراتژی را در تبلیغات گسترده در پیامرسان ها داشته باشید

دسته بندی کانال ها

پس از پایان کمپین گسترده پیامرسان های شما، گزارشی جامع، دقیق و کاربردی در اختیار خواهید داشت

گزارش کمپین

پس از پایان کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ شما، گزارشی جامع، دقیق و کاربردی در اختیار خواهید داشت

نظرات اینفلوئنسرها

خدمات سریع، تعهد، صداقت و اطمینان از نقاط برتر تیم ادوایس هست که در همکاری با این شرکت شاهد بودیم. اطلاعات و تسلط کامل این تیم بر شبکه‏های اجتماعی و اجرای کمپین‏های تبلیغاتی در پلتفرم‏هایی همچون اینستاگرام، ادوایس را به یک همکار قابل اطمینان برای ما تبدیل کرده است. شناخت کامل در سئو و علم بالا در تبلیغات دیجیتال از دیگر نقاط قوت این تیم هست که کمک بسیار خوبی را برای رسیدن به اهداف ما داشته است.

مازیار اسکندری

مازیار اسکندری

مدیر دیجیتال مارکتینگ کاریان همراه

اینکه خیالت از بابت تبلیغات سوشالت راحت باشه و ریپورت کمپین‌هات رو خیلی تر و تمیز و به موقع بگیری، اینکه ببینی آژانسی که باهاش کار می‌کنی داره دل می‌سوزونه و به فکر ROI مجموعه‌ت هم هست، باعث شده من با اشتیاق با ادوایس کار کنم.

امید رحمانی

امید رحمانی

کارشناس ارشد شبکه های اجتماعی اسنپ فود

در روند تبلیغات و برندینگ با مجموعه‏های متعددی کار کردیم که میتونم بگم یکی از بی‏ادعاترین‏ها، ادوایس بوده . جاذبه همکاری با ادوایس نه به خاطر ویژگی‏های فنی و علمی‏شون بلکه به خاطر اخلاقیات، که در کل مجموعه جاری است، مثال‏زدنی است. تجربه همکاری شیرین با جمعی از نیروهای جوان و خلاق و بدون حاشیه که هر کاری را نه برای پول، بلکه برای بهتر بودن انجام میدن. آرزو میکنم که هر روزتون بهتر از دیروزتون باشه ، فقط مواظب خوبی هاتون باشید.

علی تفوقی

علی تفوقی

رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی ایزی پایپ

اگه بخوام تجربه كار با ادوایس رو بگم چندتا ویژگی خاص دارن. اولیش اعتماد و آرامشی كه برای مشتری ایجاد میكنن. دومی با تجربیاتی كه دارن بهترین راه رو با صداقت و كمترین هزینه به مشتری معرفی میكنن و در هدفمندی تبلیغات بسیار عالی عمل میكنن. خوشحالم كه ركورد كاری خودم رو كه مراجعه 11،500،000 نفر در ١ ساعت به سایت نساجی بروجرد هست رو با این گروه کسب کردم

امید شجره

امید شجره

مدیرمارکتینگ نساجی بروجرد

مهم‌ترین نکته برای انتخاب یک آژانس اینفلوئنسرمارکتینگ، وجود اکانت منیجرهای قوی و حرفه‌ای است. قطعا ادوایس یکی از بهترین شرکت‌ها در این زمینه است. پاسخگویی سریع، راهنمایی و پشتیبانی مناسب و برخورد دوستانه و حرفه‌ای باعث شده تا من بیش از 2 سال با این مجموعه ادامه همکاری بدم.

علی عدلی

علی عدلی

مدیر مارکتینگ خانه سرمایه

آخرین مقالات