پرداخت بابت هربار دیده شدن
پرداخت بابت هربار دیده شدن
ادوایس این امکان را دارد تا تبلیغات شما را به صورت ایمپرشنی و پرداخت بابت ایمپرشن اکران نماید
پیامتان را گسترده و انبوه توزیع کنید
پیامتان را گسترده و انبوه توزیع کنید
به جای ارتباط تک تک با صفحات اینستاگرامی، پیام خود را به صورت گسترده و انبوه در اینستاگرام منتشر کنید
بیش از 4 میلیون نمایش در روز
بیش از 4 میلیون نمایش در روز
ادوایس در حال حاضر ظرفیت نمایش تبلیغات شما به بیش از 4 میلیون مخاطب اینستاگرامی در روز را دارد

تبلیغات گسترده ادوایس

هزینه تبلیغات در اینستاگرام شامل روش های مختلفی میشه و در واقع تعرفه تبلیغات در اینستاگرام بسته به نوع تبلیغات متفاوت هستش، اما شاید یکی از به صرفه ترین روش های تبلیغاتی، تبلیغات گسترده در اینستاگرام باشه. تو این روش بهترین پیج های اینستاگرام برای تبلیغ انتخاب میشن. بنر تبلیغاتی یا ویدیوی تبلیغاتی شما تو این صفحات منتشر میشه و شما بابت هربار دیده شدن بنر تبلیغاتی اینستاگرام هزینه پرداخت میکنید. کیفیت تبلیغات گسترده ادوایس در سطح بسیار بالا و مطلوبی قرار داره.

خدمات ما

از ظرفیت بهترین و اثربخش ترین صفحات اینستاگرامی در کمپین خود بهره ببرید

استراتژی تبلیغات گسترده

ما شما را کمک می کنیم تا بهترین استراتژی را در تبلیغات گسترده اینستاگرامی داشته باشید

دسته بندی صفحات

در تبلیغات گسترده شما، مرتبط ترین صفحات با مخاطب هدف شما را انتخاب خواهیم نمود

گزارش کمپین

پس از پایان کمپین گسترده اینستاگرام شما، گزارشی جامع، دقیق و کاربردی در اختیار خواهید داشت

نظرات اینفلوئنسرها

خدمات سریع، تعهد، صداقت و اطمینان از نقاط برتر تیم ادوایس هست که در همکاری با این شرکت شاهد بودیم. اطلاعات و تسلط کامل این تیم بر شبکه‏های اجتماعی و اجرای کمپین‏های تبلیغاتی در پلتفرم‏هایی همچون اینستاگرام، ادوایس را به یک همکار قابل اطمینان برای ما تبدیل کرده است. شناخت کامل در سئو و علم بالا در تبلیغات دیجیتال از دیگر نقاط قوت این تیم هست که کمک بسیار خوبی را برای رسیدن به اهداف ما داشته است.

مازیار اسکندری

مازیار اسکندری

مدیر دیجیتال مارکتینگ کاریان همراه

اینکه خیالت از بابت تبلیغات سوشالت راحت باشه و ریپورت کمپین‌هات رو خیلی تر و تمیز و به موقع بگیری، اینکه ببینی آژانسی که باهاش کار می‌کنی داره دل می‌سوزونه و به فکر ROI مجموعه‌ت هم هست، باعث شده من با اشتیاق با ادوایس کار کنم.

امید رحمانی

امید رحمانی

کارشناس ارشد شبکه های اجتماعی اسنپ فود

در روند تبلیغات و برندینگ با مجموعه‏های متعددی کار کردیم که میتونم بگم یکی از بی‏ادعاترین‏ها، ادوایس بوده . جاذبه همکاری با ادوایس نه به خاطر ویژگی‏های فنی و علمی‏شون بلکه به خاطر اخلاقیات، که در کل مجموعه جاری است، مثال‏زدنی است. تجربه همکاری شیرین با جمعی از نیروهای جوان و خلاق و بدون حاشیه که هر کاری را نه برای پول، بلکه برای بهتر بودن انجام میدن. آرزو میکنم که هر روزتون بهتر از دیروزتون باشه ، فقط مواظب خوبی هاتون باشید.

علی تفوقی

علی تفوقی

رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی ایزی پایپ

اگه بخوام تجربه كار با ادوایس رو بگم چندتا ویژگی خاص دارن. اولیش اعتماد و آرامشی كه برای مشتری ایجاد میكنن. دومی با تجربیاتی كه دارن بهترین راه رو با صداقت و كمترین هزینه به مشتری معرفی میكنن و در هدفمندی تبلیغات بسیار عالی عمل میكنن. خوشحالم كه ركورد كاری خودم رو كه مراجعه 11،500،000 نفر در ١ ساعت به سایت نساجی بروجرد هست رو با این گروه کسب کردم

امید شجره

امید شجره

مدیرمارکتینگ نساجی بروجرد

مهم‌ترین نکته برای انتخاب یک آژانس اینفلوئنسرمارکتینگ، وجود اکانت منیجرهای قوی و حرفه‌ای است. قطعا ادوایس یکی از بهترین شرکت‌ها در این زمینه است. پاسخگویی سریع، راهنمایی و پشتیبانی مناسب و برخورد دوستانه و حرفه‌ای باعث شده تا من بیش از 2 سال با این مجموعه ادامه همکاری بدم.

علی عدلی

علی عدلی

مدیر مارکتینگ خانه سرمایه

آخرین مقالات