درباره ما

درباره ما

آژانس دیجیتال مارکتینگ ادوایس از سال 1397 فعالیت خودش رو با تمرکز بر شبکه های اجتماعی و اتخاذ رویکرد نتیجه گرایی آغاز کرد. در حال حاضر ادوایس در حوزه اینفلوئنسرمارکتینگ، تبلیغات گسترده در اینستاگرام، تبلیغات گسترده در تلگرام، انواع تبلیغات گوگل، مدیریت پیج و خدمات سئو فعالیت داره. ما تلاش میکنیم تا بهترین، بروزترین و کارآمدترین راهکارها برای برند شما رو پیش روتون قرار بدیم. برندهایی که در این مسیر به ما اعتماد کردن، نشون دهنده موفقیت نسبی ما در امر تبلیغات دیجیتال بوده و هست.

Strategy target
0 +
اینفلوئنسر اینستاگرامی همکار ما
Ideas target goal
0 +
ظرفیت روزانه نمایش در اینستاگرام
Approved ads tick mark
+
ایمپرشن کسب شده برای مشتریان
Artboard 61
0 +
کمپین اجرا شده

رمز محبوبیت ادوایس در یک جمله، احترام به مشتری و تلاش همه جانبه در رفع نیازهای اوست. بسیاری از مشتریان راضی ادوایس، مشتریان ناراضی از خدمات شرکت های دیگر هستند، که خسته و ناامید ادوایس را انتخاب کرده اند و اکنون از انتخاب خود راضی اند.

مشتریان ما

نظرات مشتریان

خدمات سریع، تعهد، صداقت و اطمینان از نقاط برتر تیم ادوایس هست که در همکاری با این شرکت شاهد بودیم. اطلاعات و تسلط کامل این تیم بر شبکه‏های اجتماعی و اجرای کمپین‏های تبلیغاتی در پلتفرم‏هایی همچون اینستاگرام، ادوایس را به یک همکار قابل اطمینان برای ما تبدیل کرده است. شناخت کامل در سئو و علم بالا در تبلیغات دیجیتال از دیگر نقاط قوت این تیم هست که کمک بسیار خوبی را برای رسیدن به اهداف ما داشته است.

مازیار اسکندری

مازیار اسکندری

مدیر دیجیتال مارکتینگ کاریان همراه

اینکه خیالت از بابت تبلیغات سوشالت راحت باشه و ریپورت کمپین‌هات رو خیلی تر و تمیز و به موقع بگیری، اینکه ببینی آژانسی که باهاش کار می‌کنی داره دل می‌سوزونه و به فکر ROI مجموعه‌ت هم هست، باعث شده من با اشتیاق با ادوایس کار کنم.

امید رحمانی

امید رحمانی

کارشناس ارشد شبکه های اجتماعی اسنپ فود

در روند تبلیغات و برندینگ با مجموعه‏های متعددی کار کردیم که میتونم بگم یکی از بی‏ادعاترین‏ها، ادوایس بوده . جاذبه همکاری با ادوایس نه به خاطر ویژگی‏های فنی و علمی‏شون بلکه به خاطر اخلاقیات، که در کل مجموعه جاری است، مثال‏زدنی است. تجربه همکاری شیرین با جمعی از نیروهای جوان و خلاق و بدون حاشیه که هر کاری را نه برای پول، بلکه برای بهتر بودن انجام میدن. آرزو میکنم که هر روزتون بهتر از دیروزتون باشه ، فقط مواظب خوبی هاتون باشید.

علی تفوقی

علی تفوقی

رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی ایزی پایپ

اگه بخوام تجربه كار با ادوایس رو بگم چندتا ویژگی خاص دارن. اولیش اعتماد و آرامشی كه برای مشتری ایجاد میكنن. دومی با تجربیاتی كه دارن بهترین راه رو با صداقت و كمترین هزینه به مشتری معرفی میكنن و در هدفمندی تبلیغات بسیار عالی عمل میكنن. خوشحالم كه ركورد كاری خودم رو كه مراجعه 11،500،000 نفر در ١ ساعت به سایت نساجی بروجرد هست رو با این گروه کسب کردم

امید شجره

امید شجره

مدیرمارکتینگ نساجی بروجرد

مهم‌ترین نکته برای انتخاب یک آژانس اینفلوئنسرمارکتینگ، وجود اکانت منیجرهای قوی و حرفه‌ای است. قطعا ادوایس یکی از بهترین شرکت‌ها در این زمینه است. پاسخگویی سریع، راهنمایی و پشتیبانی مناسب و برخورد دوستانه و حرفه‌ای باعث شده تا من بیش از 2 سال با این مجموعه ادامه همکاری بدم.

علی عدلی

علی عدلی

مدیر مارکتینگ خانه سرمایه