بیش از 2500 اینفلونسر اینستاگرامی
بیش از 2500 اینفلونسر اینستاگرامی
ما سابقه همکاری با بیش از 2500 اینفلوئنسر اینستاگرام را داریم و بهترین گزینه ها برای کمپین شما را پیشنهاد خواهیم نمود
در اینفلوئنسر مارکتینگ موفق شوید
در اینفلوئنسر مارکتینگ موفق شوید
ما تمام ابزارها، دانش و تجربه لازم برای موفقیت در اینفلوئنسرمارکتینگ را در اختیار شما قرار خواهیم داد
مستقیم تا قلب مخاطبانتان
مستقیم تا قلب مخاطبانتان
از ظرفیت اینفلوئنسرها برای نفوذ به قلب مخاطبان و مشتریان تان بهره ببرید

اینفلوئنسرمارکتینگ ادوایس

اگر براتون سوال شده که اینفلوئنسر مارکتینگ چیست جای درستی اومدید. ادوایس به عنوان یکی از بهترین و باتجربه ترین آژانس های اینفلوئنسر مارکتینگ در ایران، شناخت بسیار عمیقی در حوزه تبلیغات اینفلوئنسر اینستاگرام دارد و به علت تعدد اکران کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ در اینستاگرام می تواند بهترین و اثربخش ترین بلاگرهای اینستاگرام را در کمپین شما فعال کند و مطلوب ترین نتیجه را برای شما به ارمغان بیاورد.

خدمات ما

ادوایس به علت تعدد همکاری با اینفلوئنسرهای اینستاگرام می تواند بهترین و مناسبترین بلاگرها را برای کمپین شما پیشنهاد نماید

استراتژی اینفلوئنسرمارکتینگ

ما شما را راهنمایی میکنیم تا از ظرفیت اینفلوئنسرها به مفیدترین شکل در کمپین خود بهره ببرید

لیست اینفلوئنسرها

ما کمکتان می کنیم تا اینفلوئنسرهایی برای کمپین خود انتخاب کنید که همخوانی خوبی با مخاطبان هدف کمپین تان داشته باشند

گزارش کمپین

پس از پایان کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ شما، گزارشی جامع، دقیق و کاربردی در اختیار خواهید داشت

نظرات اینفلوئنسرها

خدمات سریع، تعهد، صداقت و اطمینان از نقاط برتر تیم ادوایس هست که در همکاری با این شرکت شاهد بودیم. اطلاعات و تسلط کامل این تیم بر شبکه‏های اجتماعی و اجرای کمپین‏های تبلیغاتی در پلتفرم‏هایی همچون اینستاگرام، ادوایس را به یک همکار قابل اطمینان برای ما تبدیل کرده است. شناخت کامل در سئو و علم بالا در تبلیغات دیجیتال از دیگر نقاط قوت این تیم هست که کمک بسیار خوبی را برای رسیدن به اهداف ما داشته است.

مازیار اسکندری

مازیار اسکندری

مدیر دیجیتال مارکتینگ کاریان همراه

اینکه خیالت از بابت تبلیغات سوشالت راحت باشه و ریپورت کمپین‌هات رو خیلی تر و تمیز و به موقع بگیری، اینکه ببینی آژانسی که باهاش کار می‌کنی داره دل می‌سوزونه و به فکر ROI مجموعه‌ت هم هست، باعث شده من با اشتیاق با ادوایس کار کنم.

امید رحمانی

امید رحمانی

کارشناس ارشد شبکه های اجتماعی اسنپ فود

در روند تبلیغات و برندینگ با مجموعه‏های متعددی کار کردیم که میتونم بگم یکی از بی‏ادعاترین‏ها، ادوایس بوده . جاذبه همکاری با ادوایس نه به خاطر ویژگی‏های فنی و علمی‏شون بلکه به خاطر اخلاقیات، که در کل مجموعه جاری است، مثال‏زدنی است. تجربه همکاری شیرین با جمعی از نیروهای جوان و خلاق و بدون حاشیه که هر کاری را نه برای پول، بلکه برای بهتر بودن انجام میدن. آرزو میکنم که هر روزتون بهتر از دیروزتون باشه ، فقط مواظب خوبی هاتون باشید.

علی تفوقی

علی تفوقی

رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی ایزی پایپ

اگه بخوام تجربه كار با ادوایس رو بگم چندتا ویژگی خاص دارن. اولیش اعتماد و آرامشی كه برای مشتری ایجاد میكنن. دومی با تجربیاتی كه دارن بهترین راه رو با صداقت و كمترین هزینه به مشتری معرفی میكنن و در هدفمندی تبلیغات بسیار عالی عمل میكنن. خوشحالم كه ركورد كاری خودم رو كه مراجعه 11،500،000 نفر در ١ ساعت به سایت نساجی بروجرد هست رو با این گروه کسب کردم

امید شجره

امید شجره

مدیرمارکتینگ نساجی بروجرد

مهم‌ترین نکته برای انتخاب یک آژانس اینفلوئنسرمارکتینگ، وجود اکانت منیجرهای قوی و حرفه‌ای است. قطعا ادوایس یکی از بهترین شرکت‌ها در این زمینه است. پاسخگویی سریع، راهنمایی و پشتیبانی مناسب و برخورد دوستانه و حرفه‌ای باعث شده تا من بیش از 2 سال با این مجموعه ادامه همکاری بدم.

علی عدلی

علی عدلی

مدیر مارکتینگ خانه سرمایه

آخرین مقالات